03.04.2020

10 tipov na zvýšenie produktivity nielen počas leta (2. časť)

cover

Väčšina z vás používa v práci notebook alebo PC. Preto sme sa rozhodli, že vám predstavíme desať užitočných webov a nástrojov, ktoré zlepšia vašu produktivitu, pozornosť alebo time management. O prvých piatich ste sa mohli dočítať minule, dnes sa poďme pozrieť na ďalšie!

1. Trello

Trello je aplikácia, ktorá vám pomôže lepšie zorganizovať prácu v tíme. Môžete v nej vytvárať nástenky, karty a zoznamy. V každom tasku môžete vytvoriť čiastkové úlohy, priraďovať kolegov, ktorí ich majú splniť a nakoniec ich jednoducho "šupnete" do stĺpca "hotovo". Trello je dostupné nielen na desktope, ale ako mobilná aplikácia.

>>> trello.com

2. Google Docs

Prevažná väčšina kancelárskej práce sa odohráva v textových alebo tabuľkových editoroch. Vďaka Google Docs už nikdy nebudete musieť riešiť, ako súbory zdieľať s celým tímom. Súbory budú neustále aktualizované, môžete sa pozrieť, kto aké zmeny urobil a všetko máte uložené na Google Drive. A nemusíte sa báť, že by v Google Docs chýbali nejaké dôležité funkcie v porovnaní s inými editory.

>>> docs.google.com

3. LastPass

Poznáte to. Stiahnete novú aplikáciu, tá vás bez registrácie nepustí ďalej a prichádza moment, kedy už zase raz vymýšľate nové unikátne prihlasovacie meno a heslo, ktoré musí obsahovať minimálne 8 znakov, jedno veľké písmeno, dve číslice, symbol, inšpirujúce posolstvo, kúzlo, znak gangu, hieroglyf, krv jednorožca ... a snažíte sa ho zapamätať. S týmto pomôže aplikácia LastPass, ktorá vám nielenže vygeneruje bezpečné heslo a uloží ho, ale tiež vám ušetrí čas vďaka automatickému vypĺňanie formulárov.

>>> lastpass.com

4. RescueTime

Vďaka RescueTime si môžete zaznamenávať čas, ktorý strávite na jednotlivých projektoch, takže na konci dňa budete okamžite vedieť, ako veľmi efektívny ste boli. A pretože všetci vieme, aké ťažké je celý deň nepozrieť sa napríklad na sociálne siete, má RescueTime ešte jednu výhodu ─ umožňuje totiž blokovať vybrané stránky, takže vás pri práci už nič rušiť nebude.

>>> rescuetime.com

5. Buffer

S aplikáciou Buffer sa z vás stanú majstri sociálnych sietí. Môžete v nej jednoducho plánovať a publikovať príspevky, odpovedať na komentáre a oveľa oveľa viac. A to nielen na Facebooku, ale tiež na Instagrame, Pintereste, Twittri. Proste celý "social life" na jednom mieste.

>>> buffer.com

Tak, veríme, že vám aj tieto tipy pomôžu a zvýšia vašu produktivitu. Ak by ste náhodou k tomu hľadali kvalitný a výkonný počítač či notebook, mrknite na našu aktuálnu ponuku.

Sledujte náš
Facebook