26.05.2019

Kašlite už na tie "plasťáky"!

cover

Plastové nekvalitné notebooky sú minulosťou. Je na čase, aby to každý pochopil raz a navždy. Nielenže sú neekologické, sú aj neekonomické a ich kúpou si určite nepolepšíte. Doba sa zmenila a my všetci by sme sa mali tiež. Aj preto je tu Refurbished.

Veríme, že väčšina z vás sa už s našou značkou Refurbished stretla. Ak nie, veríme, že tento článok vám otvorí oči a pomôže nahliadnuť do nášho zákulisia – zákulisia renovovanej výpočtovej techniky.

Líder na trhu?

Áno, môže to znieť trochu povýšenecky alebo egoisticky. Avšak, vo všetkej skromnosti sme nesmierne radi, že aj vďaka vám, sme mohli dať len za minulý rok do obehu cez 38 000 kusov techniky. Toto číslo nás postavilo na čelo rebríčka. Ak si to rozmeníme na drobné, každý jeden mesiac je v obehu cez 3200 Refurbished produktov. Je to naozaj obrovské číslo, hlavne ak si predstavíme, že len na výrobu jedného priemerne výkonného notebooku je spotrebovaných až 1750 litrov vody.

Nebavíme sa tu teda len o tom, či sme si kúpili kvalitný a výkonný produkt, ale aj o tom, ako sme pomohli nášmu životnému prostrediu. Ekologická stránka pri kúpe výpočtovej techniky je rovnako dôležitým aspektom, akým sú napríklad plasty v oceánoch.

Byť lídrom na trhu je samozrejme príjemné, no nesie to so sebu aj obrovskú zodpovednosť (aké klišé). No je to naozaj tak. Keďže chceme našim zákazníkom ponúkať z roka na rok lepšie produkty a služby, nesmieme v žiadnom prípade zaspať na vavrínoch.

Nekupujete mačku vo vreci

Malé okienko pre skeptikov – nebojte sa renovovanej výpočtovej techniky. Nebavíme sa tu o “repasoch” ale o 100 % funkčných produktoch, ktoré prešli dôkladným renovačným procesom a náročnými záťažovými testami. Celkovo ide o high-end produkty renomovaných značiek ako HP, Lenovo, Dell, či Fujitsu-Siemens.

Napríklad štandardom pri každom jednom našom notebooku je minimálne 8 GB RAM, procesor i5 a SSD disk. Okrem toho môžete rátať s komplet obnovenou klávesnicou a v prípade potreby aj vymenenou batériou.

Aby toho nebolo málo, pridáme vám minimálne 24-mesačnú záruku, ktorú si je možné predĺžiť až na 60 mesiacov. Ak stále pochybujete, produkty môžete naživo vidieť aj u našich viac ako 140 exkluzívnych partnerov po celom Slovensku. Ak si naopak objednáte produkt priamo z e-shopu, dostanete kvalitné ekologické balenie, vďaka ktorému máte pri rozbaľovaní pocit ako pri novom tovare.

Šetríme nielen peňaženky

Našim primárnym cieľom bolo zbúrať mýtus o tom, že kvalitná a hlavne výkonná výpočtová technika musí byť nutne iba nový model “priamo z výstavy”. Cieľ sme splnili a dnes to už tak chvalabohu nie je, keďže napríklad za cenu 400 € (priemerne výkonný plastový notebook) dostanete od nás neporovnateľne vyšší výkon. Ak k tomu prirátate pozitívny dopad na životné prostredie, nie je čo riešiť.

Suma-sumárum, renovovanej techniky sa v dnešnej dobe naozaj netreba báť. Ak hľadáte najlepší pomer ceny, výkonu a kvality na trhu a ste ochotní prehliadnuť fakt, že kupujete produkt, ktorý nie je čisto nový, veríme, že budeme pre vás tou najlepšou voľbou.


Sledujte náš
Facebook