30.09.2019

Študenti, povedzte ÁNO kvalitným notebookom od Refurbished

cover

Dnešný študent bez notebooku je ako ryba bez vody alebo ako strom bez lístia. (okej, stromy bez lístia čoskoro budú). Ale rozumieme si, áno? Notebooky sú v dnešnej dobe súčasť každého študenta. Veď kam by si si zapisoval poznámky z prednášky, ak práve nemáš po ruke zošiť s čerstvo narysovanými okrajmi? (hm, ten bol dobrý, ale česť výnimkám!). Alebo na čom by si klikal deň pred deadlinom koncoročnú prezentáciu?

Dôležitý je samozrejme výkon, spoľahlivosť a super služby, ak by ti tvoja technika zlyhala v nesprávnom čase. Toto všetko u nás v Refurbished ponúkame a radi ti pomôžeme s výberom.

Keď ideš po cene

Notebook pre študenta by mal byť odolný, spratný a dostatočne výkonný na to, aby si vedel poradiť nielen s úlohami, ale aj s prehrávaním videa či občasným hraním menej náročných hier. Procesor i5 a minimálne 8GB RAM je nutnosťou. Ak je pre teba na prvom mieste cena, lebo si chceš odložiť nejaký cash na horšie časy, v našej ponuke nájdeš kúsky s vyššie spomínanými parametrami už okolo 350 €. K tomu môžeš mať aj 180 GB SSD a 14-palcový HD+ display.

Keď potrebuješ viac ako robiť prezky

Asi stále platí pravidlo, že za málo peňazí, veľa muziky mať nebudeš. Aj keď v našom prípade je to skôr naopak, no ak hľadáš o čosi väčší výkon ako v predošlých modeloch, budeš si musieť trošku priplatiť a odoprieť pár piviek po škole s kamošmi či prosecco s kamoškami. Stále ti však ostane dosť na najbližší žúr a raw koláčik v neďalekej kaviarni. V cenovke okolo 400-450 € nájdeš naozaj výborné kúsky, takže si stačí len vybrať. SSD disk by sme dali na prvé miesto, aby bol ten výkon, čo najvyšší a postačil aj na nejaké grafické úpravy vo Photoshope, či 25 otvorených okien v Chrome. (8 GB RAM a i5-kový procesor už berieme ako štandart)

Keď chceš ísť na maximum

Ak je pre teba na prvom mieste najvyšší výkon, lebo to tvoje štúdium vyžaduje alebo to vyžaduješ ty, nie je problém. Máme tu niečo aj pre teba. Tu sa asi o cenovom strope baviť nebudeme a rovno pôjdeme na vec. Ak hľadáme čo najvyšší možný výkon, i7-čka, 256 GB SSD a 8 GB RAM bude asi základ. Už je len na tebe či siahneš po niečom väčšom alebo skôr uprednostníš niečo kompaktnejšie, no stále výkonné. Proste tak, aby dobre bolo.

Nech si už vyberieš z našej širokej ponuky čokoľvek, urobíš skvelú vec. V každom prípade ušetríš tvoju peňaženku a tiež budeš ohľaduplný k životnému prostrediu, pretože na 1 priemerný notebook sa pri jeho výrobe spotrebuje až 1750 litrov vody. Ak už na tých prednáškach nedávaš pozor, zapamätaj si aspoň toto ;)

Good luck pri skúškach a nezabudni si prezuvky!

Sledujte náš
Facebook