28.03.2018

Vitaj vo svete Refurbished!

cover

Na úvod si predstav úplne bežnú situáciu: Ideš si vybrať nový notebook, mobil, foťák alebo nejakú inú elektroniku a prvé na čo pozrieš je cena a následne parametre daného produktu, máme pravdu? Určite by každý z nás chcel čo najviac muziky, za čo najmenej peňazí, no je to vôbec možné?

Stačí ak si sám pobeháš všetky známe e-shopy s elektronikou či kamenné predajne a hneď zistíš, že ak chceš kvalitný “stroj”, tak v 99 % prípadov musíš proste siahnuť hlbšie do vrecka.

Samozrejme, výkon aj cena sú dôležité elementy, no nejde tu len a len o ne. Každý máme milión “dôležitejších” svojich problémov, no niekedy by možno nebolo na škodu si uvedomiť, že každoročne končí na smetisku obrovské množstvo elektroodpadu. Pomerne vysoké % z tohto odpadu tvorí aj použitá výpočtová technika.

Odpad a jeho negatívny dopad na našu planétu asi nie je žiadna novinka. Je to celosvetový problém, ktorý proste treba riešiť. Trend “udržateľnosti” patrí medzi tie najaktuálnejšie trendy súčasnosti a priamo sa dotýka aj výpočtovej techniky. Aj ty sám vieš pomôcť k tomu, aby si prispel k zmene. Pýtaš sa ako?

Receptom na úspech je renovovaná výpočtová technika.

Img 78491

Spoznaj nás - spoznaj Refurbished. Už roky sa venujeme renovovanej výpočtovej technike. Vďaka kvalite našej práce sme lídrom na trhu a naše produkty sú zaraďované do kategórie high-end. V našom portfóliu nájdete len tie najvyššie rady značiek HP, Lenovo, Dell či Fujitsu-Siemens.

Možno si si teraz pomyslel, že ty žiadnu “rozpadnutú šunku” nechceš. Je to pochopiteľné, že ti pri slove renovovaná napadlo práve táto spojitosť. Avšak, opak je pravdou. Renovovaná technika nie je to isté ako repasovaná. V preklade to znamená asi toľko, že renovovaná výpočtová technika je po funkčnej stránke v 100 % stave.

Jediným rozdielom oproti novým produktom sú možno drobné kozmetické vady vzniknuté bežným používaním, ktoré však nie sú pravidlom. Aj preto je každý jeden z našich produktov rozdelený do tried podľa vizuálnej stránky.

Čo sa týka samotného procesu renovácie, ten u nás podlieha prísnym pravidlám, vďaka čomu sú výsledné produkty naozaj na vysokej úrovni. Niekedy ani neviete, či držíte nový produkt alebo “len” renovovaný. Jediné, čo vás môže prekvapiť, je cena. Samozrejme len v tom najlepšom slova zmysle.

Depositphotos 42664269 Original

Pri kúpe ťa prekvapíme 2-ročnou zárukou a prispôsobenou lokalizáciou, keďže každý notebook má klávesnicu so slovenskou diakritikou.

Okrem toho ťa môže zahriať aj dobrý pocit, že si pri kúpe nového laptopu myslel na našu prírodu. Ekologickým balením a službami, ktoré u konkurencie nenájdeš.

Sledujte náš
Facebook